info
عکس ایستگاه اتوبوس مدبر
category

ایستگاه اتوبوس مدبر محله یوسف آباد، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مدبر

ایستگاه اتوبوس مدبر (ایستگاه اتوبوس) در محله یوسف آباد تهران و خیابان مهرام واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و هشت ایستگاه اتوبوس در محله یوسف آباد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی فرابین و همچنین بیمارستان تخصصی دامپزشکی امید، بیمه پارسیان، املاک مدبر، رستوران صدر طهران یوسف آباد و فروشگاه طنین قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مدبر تهران

ایستگاه اتوبوس مدبر تهران یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله یوسف آباد قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه کردستان، حسین پور، مهرام، بین عبدالمحمدی و بیست و دوم قرار گرفته است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس مدبر تهران عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی آژانس مدبر قرار گرفته است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس مدبر تهران، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مدبر واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس دوراهی
  بزرگراه شهید گمنام، 10/1، بیستون
 • ایستگاه اتوبوس هفدهم
  بزرگراه کردستان، ابراهیمی، بین ولفجر و فجر دوم
 • ایستگاه اتوبوس میدان سید جلال الدین اسد آبادی
  میدان سید جمال الدین اسدآبادی
 • ایستگاه اتوبوس آزادگان
  آزادگان، بین دبستان و بیست و دوم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مدبر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مدبر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مدبر ندارد.
  location استان تهران، تهران، بزرگراه کردستان، حسین پور، مهرام، بین عبدالمحمدی و بیست و دوم
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo