info
عکس بازار دلاله زن بزرگ
category

بازار دلاله زن بزرگ محله بازار، تبریز

بازار و مرکز خرید
5.0
2 رای

درباره‌ی بازار دلاله زن بزرگ

بازار دلاله زن بزرگ (بازار و مرکز خرید) در محله بازار تبریز و خیابان میرزا صراف تبریزی واقع شده است. این مجتمع یکی از 102 بازار و مرکز خرید در محله بازار تبریز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند موزه قرآن وکتابت و بازار بزرگ تبریز و همچنین چلوکبابی حاج علی، ایکی قاپیلی، رستوران شازده، مسجد حاج صفرعلی و موزه مشاغل و بازار تبریز قرار گرفته است.
سایر مراکز خرید که در محدوده بازار دلاله زن بزرگ واقع شده‌اند:

 • پاساژ الکترونیک
  شریعتی شمالی، شهید محققی غربی
 • مجتمع میارمیار
  فردوسی، مستنبط غروی
 • چهار فصل
  فلسطین، گلچین شرقی، بین یراقی و چرتاب
 • مرکز خرید ملت
  شریعتی شمالی، شهید محققی غربی
 • بازارچه 110
  شریعتی شمالی، بین آرامیان و محققی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط علی (شهریار سطح ۱۱ نشان) در تاریخ دوشنبه 20 فروردین ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی بازار دلاله زن بزرگ اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 20 فروردین ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد بازار دلاله زن بزرگ در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه بازار دلاله زن بزرگ ندارد.
  location استان آذربایجان شرقی، تبریز، فرش پیرا، میرزا صراف تبریزی، بین یمن دوزان بازاری و صادقیه راستا بازاری
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo