info
عکس ایستگاه اتوبوس بین خرم و فاضل
category

ایستگاه اتوبوس بین خرم و فاضل اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس بین خرم و فاضل

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

ایستگاه اتوبوس بین خرم و فاضل (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان نواب صفوی، خرم جنوبی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی لیتوگرافی ثانیه و همچنین خانه چسب، اصفهان ابزار، ایمن صنعت ایران، ایستگاه آتش‌نشانی شماره 16 و نمایندگی فروش ایران رادیاتور اصفهان قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بین خرم و فاضل اصفهان

ایستگاه اتوبوس بین خرم و فاضل اصفهان یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اصفهان است که در محله جوزدان قرار گرفته است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به نواب صفوی، خرم جنوبی بروید. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس بین خرم و فاضل اصفهان عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از اصفهان دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی تلفنی ایمان قرار دارد.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس بین خرم و فاضل اصفهان مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 08 آذر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بین خرم و فاضل اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 08 آذر ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بین خرم و فاضل در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بین خرم و فاضل ندارد.
location استان اصفهان، اصفهان، نواب صفوی، خرم جنوبی
ثبت نظر و تصویر
neshan logo