عکس ایستگاه اتوبوس بین خرم و فاضل
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس بین خرم و فاضل (اصفهان)

ایستگاه اتوبوس
استان اصفهان اصفهان استان اصفهان، اصفهان، صمدیه-لباف، بین خرم و فاضل

موقعیت ایستگاه اتوبوس بین خرم و فاضل اصفهان را به همراه آدرس و نظرات کاربران در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس بین خرم و فاضل (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان صمدیه-لباف، بین خرم و فاضل واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی لیتوگرافی ثانیه و همچنین خانه چسب، ابزار فروشی آریانا، ایمن صنعت ایران، خیاطی جعفری و ایستگاه آتش‌نشانی شماره 16 قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بین خرم و فاضل

ایستگاه اتوبوس بین خرم و فاضل یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اصفهان است که در خیابان صمدیه-لباف، بین خرم و فاضل قرار گرفته است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به صمدیه-لباف، بین خرم و فاضل بروید. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس بین خرم و فاضل عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از اصفهان دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی تلفنی ایمان قرار دارد.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس بین خرم و فاضل مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان اصفهان، اصفهان، صمدیه-لباف، بین خرم و فاضل


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بین خرم و فاضل واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس ميدان جمهوري اسلامي
  میدان جمهوری اسلامی
 • ایستگاه اتوبوس جوي پايين
  اشرفی اصفهانی (کُهَندِژ)، بین عباس حر و مهدیه
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بین خرم و فاضل اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401

  نظرات کاربران در مورد ایستگاه اتوبوس بین خرم و فاضل

  به این مکان نظر و امتیاز دهید

  • avatar
   سید
   پنجشنبه 02 دی ماه 1400

   برای شهرهای غرب اصفهان ماشین هست

  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بین خرم و فاضل در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بین خرم و فاضل ندارد.
  neshan logo