info
عکس ایستگاه اتوبوس مجتمع مسکونی ساقی
category

ایستگاه اتوبوس مجتمع مسکونی ساقی محله ریاضی یزدی، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مجتمع مسکونی ساقی

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

ایستگاه اتوبوس مجتمع مسکونی ساقی (ایستگاه اتوبوس) در محله ریاضی یزدی یزد و بلوار ابن سینا واقع شده است. این ایستگاه یکی از پنج ایستگاه اتوبوس در محله ریاضی یزدی یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خانه بازی کودک ژوپیتر یزد، بیمارستان شهید صدوقی و مرکز خرید آریا و همچنین یزد شیک سوییت، داروخانه دکتر فخرالدینی، لوازم التحریر باران، کافه آسمون و هایپر مارکت میکاییلیان قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مجتمع مسکونی ساقی یزد

آدرس ایستگاه اتوبوس مجتمع مسکونی ساقی یزد، شهر یزد، محله ریاضی یزدی است. این ایستگاه اتوبوس در بلوار ابن سینا، بین میدان ابن سینا و بلوار شهید قندی قرار گرفته است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس مجتمع مسکونی ساقی یزد عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از یزد دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس شبانه روزی سفیر واقع شده است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس مجتمع مسکونی ساقی یزد، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مجتمع مسکونی ساقی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مجتمع مسکونی ساقی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مجتمع مسکونی ساقی ندارد.
location استان یزد، یزد، بلوار ابن سینا، بین میدان ابن سینا و بلوار شهید قندی
ثبت نظر و تصویر
neshan logo