عکس ایستگاه اتوبوس میدان کاج
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس میدان کاج (محله عدالت، یزد)

ایستگاه اتوبوس
استان یزد یزد استان یزد، یزد، بلوار جهاد، بین خیابان وصال و میدان کاج

موقعیت ایستگاه اتوبوس میدان کاج در محله عدالت یزد را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس میدان کاج (ایستگاه اتوبوس) در محله عدالت یزد و بلوار جهاد واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و سه ایستگاه اتوبوس در محله عدالت یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید آریا و همچنین خانه گیتار یزد، رستوران شهید فروزان صادق، لبنیات سادات، میوه فروشی برادران صفری و فروشگاه رفاه پاسداران قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان کاج

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر یزد، ایستگاه اتوبوس میدان کاج است که در محله عدالت بلوار جهاد قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار جهاد، بین خیابان وصال و میدان کاج می‌باشد. برای دسترسی به نقاط مختلف یزد، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس میدان کاج عبور می‌کنند، استفاده کنید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی اتومبیل کرایه صفائیه یزد واقع شده است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان کاج و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان یزد، یزد، بلوار جهاد، بین خیابان وصال و میدان کاج


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان کاج واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس ارژنگ
  بلوار شهید دشتی، بین 32 و دشتی 26
 • ایستگاه اتوبوس بیمارستان شهید صدوقی
  بلوار سینا، نرسیده به میدان ابن سینا
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان کاج اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان کاج در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان کاج ندارد.
  neshan logo