info
عکس زائر سرای مرادیان
category

زائر سرای مرادیان محله بهارستان - هجرت، شیراز

مهمانپذیر و پانسیون
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی زائر سرای مرادیان

زائر سرای مرادیان (مهمانپذیر و پانسیون) در محله بهارستان - هجرت شیراز و خیابان هجرت واقع شده است. این مکان یکی از بیست و هفت مهمانپذیر و پانسیون در محله بهارستان - هجرت شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند عمارت کلاه فرنگی، موزه پارس (باغ نظر) و پاساژ پردیس و همچنین ارگ کریم خان زند، هتل زندیه شیراز، بستنی شکرریز، کافه ارگ و رستوران سنتی چهره نگار قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مکان به ایستگاه مترو زندیه، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر مهمانپذیرهای که در محدوده زائر سرای مرادیان واقع شده‌اند:

 • مهمانپذیر قائم
  پیشرو، تختي 19، تختی، بین تختي 14 و 16
 • مهمانسرای ساحل
  قاآنی شمالی، کوچه 18 قاآنی شمالی
 • مهمانپذیر ویلا
  بلوار کریمخان زند، بین کریمخان 37 و 39
 • مهمانپذیر میلاد
  بلوار دستغیب، بازار زرگرها، معزی
 • مهمانسرا بابا طاهر
  پیشرو، تختي 19، تختی، بین تختي 22 و مولی الموحدین
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کانون زبان سپاس صدرا (شهریار سطح ۹ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی زائر سرای مرادیان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد زائر سرای مرادیان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه زائر سرای مرادیان ندارد.
  neshan logo