info
عکس داروخانه دکتر شریفی
category

داروخانه دکتر شریفی اصفهان

درباره‌ی داروخانه دکتر شریفی

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

داروخانه دکتر شریفی (داروخانه) در اصفهان و خیابان آپادانا اول (قدوسی) واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی زاینده رود و همچنین میدان فیض، کافه رستوران لوتوس، لپ تاپ باران، گریل استودیو و فروشگاه لوازم کابینت 128 قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس داروخانه دکتر شریفی اصفهان

داروخانه دکتر شریفی اصفهان در شهر اصفهان، محله فیض قرار دارد. اگر به دنبال آدرس دقیق این داروخانه هستید، به استان اصفهان، اصفهان، آپادانا اول (قدوسی) بروید. شماره تلفن داروخانه دکتر شریفی اصفهان، 03136626399 است که هر اطلاعاتی در مورد این مکان بخواهید می‌توانید از طریق آن به دست بیاورید.

داروخانه دکتر شریفی اصفهان یکی از داروخانه‌های خوب محله فیض است که مراجعه کنندگان زیادی دارد. درمانگاه‌ها و بیمارستان‌های مرکز مشاوره پرتو توحید، درمانگاه شبانه روزی مهدیه، کلینیک دوستاران کودک توحید - شبانه روزی و کلینیک شبانه روزی جی از جمله مراکز درمانی در محدوده این داروخانه هستند. از داروخانه‌های دیگری که در این محدوده قرار دارند، می‌توان به داروخانه برزویه، داروخانه دکتر مهدیان و داروخانه دکتر فریدزادگان اشاره کرد. این داروخانه یک داروخانه‌ی شبانه‌روزی نیست.

چطور به داروخانه دکتر شریفی اصفهان برویم؟

یکی از امتیازات این داروخانه این است که شما می‌توانید برای رفتن به آنجا از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید. داروخانه دکتر شریفی اصفهان در نزدیکی ایستگاه اتوبوس منوچهری قرار دارد.

اگر می‌خواهید بهترین مسیر رسیدن به این داروخانه را پیدا کنید، از اپلیکیشن نشان کمک بگیرید. علاوه بر این، نشان اطلاعات خوب دیگری هم در اختیار شما قرار می‌دهد. در ادامه، شما می‌توانید اطلاعات دیگری چون تصاویر،‌ ساعت کاری و ایستگاه‌های نزدیک داروخانه دکتر شریفی اصفهان را ببینید. اگر به این داروخانه مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید.

آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط Rah-A (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی داروخانه دکتر شریفی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد داروخانه دکتر شریفی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه داروخانه دکتر شریفی ندارد.
location استان اصفهان، اصفهان، آپادانا اول (قدوسی)
ثبت نظر و تصویر
neshan logo