info
عکس دفتر خدمات الکترونیک شهر کد 406
category

دفتر خدمات الکترونیک شهر کد 406 محله مهران، تهران

دفتر پیشخوان و خدمات الکترونیک
4.0
6 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی دفتر خدمات الکترونیک شهر کد 406

دفتر خدمات الکترونیک شهر کد 406 (دفتر پیشخوان و خدمات الکترونیک) در محله مهران تهران و خیابان پنجم واقع شده است. این دفتر یکی از سه دفتر پیشخوان و خدمات الکترونیک در محله مهران تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان رسالت و مرکز خرید اختر و همچنین برگر هاکوپیان، دفتر ویجیاتو، کباب سرای آیدا، دفتر اسناد رسمی و خدمات الکترونیک قضایی تلخابلو - کد 93301021 و اخبار رسمی قرار گرفته است.
سایر دفاتر پیشخوان دولت و خدمات الکترونیک که در محدوده دفتر خدمات الکترونیک شهر کد 406 واقع شده‌اند:

 • دفتر پیشخوان دولت
  سهروردی شمالی، میرمطهری
 • دفتر خدمات پیشخوان دولت کد 72161250
  بزرگراه شهید سلیمانی، شریعتی
 • پلیس + 10 پل سید خندان
  (5.0)
  سهروردی شمالی، میرمطهری
 • دفتر پلیس+ 10
  (5.0)
  شریعتی
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۱ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی دفتر خدمات الکترونیک شهر کد 406 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد دفتر خدمات الکترونیک شهر کد 406 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه دفتر خدمات الکترونیک شهر کد 406 ندارد.
  neshan logo