info
عکس بانک تجارت
category

بانک تجارت محله باغ تخت، شیراز

درباره‌ی بانک تجارت

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

بانک تجارت (بانک) در محله باغ تخت شیراز و بلوار هجرت واقع شده است. این مکان یکی از چهار بانک در محله باغ تخت شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستلن میرحسینی و بازارچه بهشت و همچنین بیمارستان دکتر میر حسینی، درمانگاه فرهنگیان شیراز، نمایندگی رسمی خدمات سونی و ال جی، نان بربری سنتی جاوید و فست فود وینگ استاپ قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس بانک تجارت شیراز

آدرس بانک تجارت شیراز، شهر شیراز، محله باغ تخت، است. شما می‌توانید با شماره تلفن بانک تجارت شیراز 07132263207 تماس بگیرید و اطلاعات موردنیاز خود را به دست بیاورید. بانک تجارت شیراز را می‌توان از بانک‌های خوب محله باغ تخت برشمرد. بانک سپه شعبه شیراز، بانک ملت شعبه سعدی و بانک سینا بانک‌های دیگری هستند که در محدوده این بانک قرار دارند. شما می‌توانید از خودپرداز این بانک هم استفاده کنید.

چطور به بانک تجارت شیراز برویم؟

وسایل حمل‌ونقل عمومی به شما کمک می‌کنند که راحت‌تر به این بانک بروید. ایستگاه اتوبوسی که در نزدیکی بانک تجارت شیراز قرار دارد، ایستگاه اتوبوس بابا کوهی است.

شما می‌توانید با کمک اپلیکیشن نشان، بهترین مسیر رسیدن به این بانک را انتخاب کنید. البته مسیریاب نشان اطلاعات دیگری هم در اختیار شما قرار می‌دهد. آدرس، تلفن، مسیریابی با اتوبوس و مترو، با خودرو شخصی، مسیر پیاده و نظر دیگر کاربران در مورد خدمت‌رسانی در این بانک، از طریق نشان قابل دسترسی است. به یاد داشته باشید اگر برای انجام کاری به بانک تجارت شیراز مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را برای ما کامنت بگذارید.

اطلاعات دقیق و ساعت کاری بانک تجارت شیراز در ادامه برای شما قرار داده شده است. برخی از بانک‌ها و خودپردازهای دیگری که در محدوده این بانک قرار دارند را نیز در ادامه فهرست کرده‌ایم.

آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط farnam (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ یکشنبه 17 دی ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی بانک تجارت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: یکشنبه 17 دی ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد بانک تجارت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه بانک تجارت ندارد.
location استان فارس، شیراز، بلوار هجرت، بین هجرت 7 و 9
clock - مشاهده ساعات کاری

ساعت کاری بانک تجارت

شنبه 07:30 تا 13:30
یک‌شنبه 07:30 تا 13:30
دوشنبه 07:30 تا 13:30
سه‌شنبه 07:30 تا 13:30
چهارشنبه 07:30 تا 13:30
پنج‌شنبه 07:30 تا 12:30
جمعه تعطیل است
ثبت نظر و تصویر
neshan logo