info
عکس داروخانه صالحی اصل
category

داروخانه صالحی اصل محله حسینیه ارشاد - قبا، تهران

داروخانه

درباره‌ی داروخانه صالحی اصل

داروخانه صالحی اصل (داروخانه) در محله حسینیه ارشاد - قبا تهران و خیابان پاسداران واقع شده است. این مکان یکی از سی و یک داروخانه در محله حسینیه ارشاد - قبا تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند موزه موسسه فرهنگی هنری رسام عرب زاده و مرکز خرید catwalk و همچنین رستوران و کافه کاپیتان لانژ، طباخی کاج، تک ستاره، آزمایشگاه پاتوبیولوژی سعید و بنیاد فرش رسام عرب زاده قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس داروخانه صالحی اصل تهران

داروخانه صالحی اصل تهران در شهر تهران، واقع شده است. اگر آدرس دقیق این داروخانه را بخواهید، استان تهران، تهران، پاسداران، بین نگارستان نهم و نگارستان دهم است. شماره تلفن داروخانه صالحی اصل تهران، 22893154 است که هر اطلاعاتی در مورد این مکان بخواهید می‌توانید از طریق آن به دست بیاورید.

داروخانه صالحی اصل تهران را می‌توان از داروخانه‌های خوب شهر تهران دانست. درمانگاه‌ها و بیمارستان‌های کلینیک فوق تخصصی چشم پزشکی نور مطهری، مرکز فوق تخصصی چشم پزشکی بصیر و موسسه پرستاری طپش از جمله مراکز درمانی در محدوده این داروخانه هستند. داروخانه‌های دیگر در این محدوده داروخانه دکترحمیده شریفی زاده، داروخانه دکتر چراتی و داروخانه دکتر فرشته ضیایی ثانی هستند. این داروخانه شبانه‌روزی نیست.

چطور به داروخانه صالحی اصل تهران برویم؟

خوشبختانه امکان استفاده از حمل‌ونقل همگانی برای رسیدن به این داروخانه فراهم است. خوب است بدانید که ایستگاه اتوبوس حسینیه ارشاد در نزدیکی داروخانه صالحی اصل تهران قرار دارد.

اپلیکیشن نشان در انتخاب بهترین مسیر رسیدن به این داروخانه به شما کمک می‌کند. نشان اطلاعات خوب و کاملی در اختیار شما قرار می‌دهد. ما در اینجا اطلاعات دیگری چون تصاویر،‌ ساعت کاری و ایستگاه‌های نزدیک داروخانه صالحی اصل تهران را برای شما قرار داده‌ایم. اگر به این داروخانه مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید.

سایر داروخانه‌های که در محدوده داروخانه صالحی اصل واقع شده‌اند:

 • داروخانه دکترحمیده شریفی زاده
  شریعتی، شریفی
 • داروخانه دکتر چراتی
  شریعتی، نرسیده به منظر نژاد
 • داروخانه دکتر فرشته ضیایی ثانی
  شریعتی، شمشک (هدیه)
 • داروخانه دکتر اسماعیل زاده
  شریعتی، منظر نژاد
 • داروخانه رعنا
  بلوار میرداماد، شریعتی
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی داروخانه صالحی اصل اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد داروخانه صالحی اصل در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه داروخانه صالحی اصل ندارد.
  neshan logo