info
عکس مرکز مخابراتی شهید مفتح
category

مرکز مخابراتی شهید مفتح محله تهران

اداره و سازمان دولتی
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی مرکز مخابراتی شهید مفتح

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

مرکز مخابراتی شهید مفتح (اداره و سازمان دولتی) در محله null تهران و خیابان کوکب واقع شده است. این اداره یکی از یازده اداره و سازمان دولتی در محله null تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی دهکده تجاری تفریحی پلاتینیوم و همچنین پت شاپ بیمارستان ایرانیان، کافه آس، کلینیک خانواده ایرانی شعبه پاسداران، بایر ایرانیان و یاران تحریر قرار گرفته است.
آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط Seyed Jalil (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ پنجشنبه 27 اردیبهشت ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مرکز مخابراتی شهید مفتح اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 27 اردیبهشت ماه 1403
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد مرکز مخابراتی شهید مفتح در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مرکز مخابراتی شهید مفتح ندارد.
location استان تهران، تهران، پاسداران، کوکب
clock - مشاهده ساعات کاری

ساعت کاری مرکز مخابراتی شهید مفتح

شنبه 07:30 تا 15:15
یک‌شنبه 07:30 تا 15:15
دوشنبه 07:30 تا 15:15
سه‌شنبه 07:30 تا 15:15
چهارشنبه 07:30 تا 15:15
پنج‌شنبه 07:30 تا 15:15
جمعه تعطیل است
ثبت نظر و تصویر
neshan logo