info
عکس دکتر میلاد جواد پور
category

دکتر میلاد جواد پور محله گلباغ نماز، رشت

درباره‌ی دکتر میلاد جواد پور

دکتر میلاد جواد پور (مطب پزشک) در محله گلباغ نماز رشت و خیابان کنارگذر نماز واقع شده است. این مطب یکی از چهل و شش مطب پزشک در محله گلباغ نماز رشت می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید ایرانیان و همچنین کلینیک دندانپزشکی رشت _ کلینیک باران، جهان کولر، داروخانه آتیه (دکتر صفری مقدم)، مجتمع مسکونی گل ها و دکتر شیما قاسمی- متخصص قلب و عروق قرار گرفته است.
سایر پزشکان که در محدوده دکتر میلاد جواد پور واقع شده‌اند:

 • مطب دکتر حسنا تاجیک
  بلوار شهید قلی پور، بلوار برادران محبی
 • مطب دکتر مسیحا
  بلوار بوسار، سعدی
 • دکتر افشین سالاری-قلب عروق
  سعدی
 • دکتر اسداله کاکایی - جراح و متخصص چشم
  سعدی، نرسیده به حق شناس
 • مطب دکتر سید ابوذر فخر موسوی
  سعدی، نرسیده به حق شناس
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۳ نشان) در تاریخ چهارشنبه 30 خرداد ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی دکتر میلاد جواد پور اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 30 خرداد ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد دکتر میلاد جواد پور در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه دکتر میلاد جواد پور ندارد.
  neshan logo