عکس رستوران بونسای
مشاهده در نقشه نشان
category

رستوران بونسای (محله امیرآباد، تهران)

رستوران
استان تهران تهران استان تهران، تهران، آزادگان، بیست و هفتم، بیست متری دوم، شمشاد

موقعیت رستوران بونسای در محله امیرآباد تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

رستوران بونسای (رستوران) در محله امیرآباد تهران و خیابان شمشاد واقع شده است. این رستوران یکی از سیزده رستوران در محله امیرآباد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید آ اس پ و همچنین برج بین الملل تهران، شرکت نصب نیرو، بازار میوه و تره بار کردستان، داده کاوان هوشمند توسن و نانوایی بربری و لواش قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس رستوران رستوران بونسای

برای رفتن به این رستوران در‌ شهرتهران باید به آدرس آزادگان، بیست و هفتم، بیست متری دوم، شمشاد واقع در محله امیرآباد بروید.

در محله امیرآباد، رستوران بونسای را می‌توان یکی از رستوران‌های محبوب به شمار آورد. در اطراف این رستوران، رستوران‌های معروف دیگری مانند فینگرفود مک مز، سرجیو، کافه رستوران پارکو، کافه رستوران سرجیو و کافه رستوران پاراپلی قرار دارند. در محله امیرآباد و در نزدیکی رستوران بونسای، کافی‌شاپ‌های قرار دارند که از جمله محبوب‌ترین کافی‌شاپ‌های این منطقه به شمار می‌روند.

چطور به رستوران بونسای برویم؟

با اپلیکیشن مسیریاب نشان، بهترین راه رسیدن به رستوران بونسای را انتخاب کنید و اوقات خوشی در آنجا داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، اطلاعات دیگری هم در اختیار شما قرار گرفته است. مثلاً راه‌های رسیدن به این مکان از طریق مترو یا اتوبوس، نظر کاربران در مورد کیفیت این رستوران و البته مکان‌ها و دسترسی‌های دیگری در اطراف این رستوران که با "قابلیت کنکاش نشان" قابل مشاهده است.

یکی از امتیازهای خوب رستوران بونسای این است که شما می‌توانید با استفاده از وسایل حمل‌ونقل عمومی به آنجا بروید و دیگر نگران جای پارک یا ترافیک آن محله نباشید. ایستگاه اتوبوس خیابان نهم نزدیک‌ترین ایستگاه اتوبوسی است که در اطراف رستوران بونسای می‌باشد.

اطلاعات و آدرس دقیق این رستوران را در ادامه می‌بینید. اگر به رستوران بونسای رفتید، یادتان باشد که حتماً نظر خودتان را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، آزادگان، بیست و هفتم، بیست متری دوم، شمشاد


سایر غذاخوری‌های که در محدوده رستوران بونسای واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط عمران (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی رستوران بونسای اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

رستوران غذا غذاخوری

آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد رستوران بونسای در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه رستوران بونسای ندارد.
neshan logo