info
عکس ایستگاه اتوبوس میدان سید جلال الدین اسد آبادی
category

ایستگاه اتوبوس میدان سید جلال الدین اسد آبادی محله یوسف آباد، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میدان سید جلال الدین اسد آبادی

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

ایستگاه اتوبوس میدان سید جلال الدین اسد آبادی (ایستگاه اتوبوس) در محله یوسف آباد تهران و میدان سید جمال الدین اسدآبادی واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و سه ایستگاه اتوبوس در محله یوسف آباد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید فرهنگ و همچنین باقلوا استانبولی باکلاواچی، های ویژن، بازار میوه و تره بار جهان آرا، آب انار محمد و مسجد جمکران تهران قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان سید جلال الدین اسد آبادی تهران

ایستگاه اتوبوس میدان سید جلال الدین اسد آبادی تهران یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله یوسف آباد قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس میدان سید جمال الدین اسدآبادی می‌باشد. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس میدان سید جلال الدین اسد آبادی تهران عبور می‌کنند، استفاده کنید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس اوج دنیا واقع شده است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس میدان سید جلال الدین اسد آبادی تهران و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 02 خرداد ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان سید جلال الدین اسد آبادی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 02 خرداد ماه 1403
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان سید جلال الدین اسد آبادی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان سید جلال الدین اسد آبادی ندارد.
location استان تهران، تهران، میدان سید جمال الدین اسدآبادی
ثبت نظر و تصویر
neshan logo