عکس ایستگاه اتوبوس (ترمینال جنوب)
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس (ترمینال جنوب) (محله مطهری، تهران)

ایستگاه اتوبوس
4.0
5 رای
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بزرگراه بعثت

موقعیت ایستگاه اتوبوس (ترمینال جنوب) در محله مطهری تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس (ترمینال جنوب) (ایستگاه اتوبوس) در محله مطهری تهران و بزرگراه بعثت واقع شده است. این ایستگاه یکی از پانزده ایستگاه اتوبوس در محله مطهری تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز فروش ماهی، میگو و آبزیان بعثت و همچنین میدان میوه و تره بار بعثت، فروشگاه رفاه، بازار ماهی، سوپر مارکت بعثت و فانتا کروم پدیده قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو بعثت، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس (ترمینال جنوب)

در شهر تهران، محله مطهری بزرگراه بعثت، ایستگاه اتوبوس (ترمینال جنوب) قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس بزرگراه بعثت است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس (ترمینال جنوب) عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

ایستگاه مترو بعثت نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس می‌باشد. همچنین انصار تاکسی را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس (ترمینال جنوب) مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بزرگراه بعثت


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده ایستگاه اتوبوس (ترمینال جنوب) واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پیام
  بزرگراه آزادگان، امام رضا، خواجوی کرمانی، ابراهیمی، بین سیامک جنوبی و احدی
 • ایستگاه اتوبوس شهرک سجادیه
  فدائیان اسلام، وفا، بلوار رجب نیا، نرسیده به خسرو طالبی
 • ایستگاه اتوبوس خانه فرهنگ
  ابراهیمی، بین امامی و چیت سازی
 • ایستگاه اتوبوس گلزار
  پل بعثت، خسرو طالبی، رستگاری مقدم، بین بلوار رجب نیا و اول
 • ایستگاه اتوبوس امیر کبیر
  ابراهیمی، بین امامی و چیت سازی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط qadirzade (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس (ترمینال جنوب) اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس (ترمینال جنوب) در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس (ترمینال جنوب) ندارد.
  neshan logo