info
عکس ایستگاه اتوبوس (ترمینال جنوب)
category

ایستگاه اتوبوس (ترمینال جنوب) محله مطهری، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس (ترمینال جنوب)

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

ایستگاه اتوبوس (ترمینال جنوب) (ایستگاه اتوبوس) در محله مطهری تهران و بزرگراه بعثت واقع شده است. این ایستگاه یکی از سیزده ایستگاه اتوبوس در محله مطهری تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز فروش ماهی، میگو و آبزیان بعثت و همچنین میدان میوه و تره بار بعثت، فروشگاه رفاه بعثت، بازار ماهی، سوپر مارکت بعثت و فانتا کروم پدیده قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو بعثت، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس (ترمینال جنوب) تهران

در شهر تهران، محله مطهری ، ایستگاه اتوبوس (ترمینال جنوب) تهران قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس بزرگراه بعثت است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس (ترمینال جنوب) تهران عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

ایستگاه مترو بعثت نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس می‌باشد. همچنین انصار تاکسی را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس (ترمینال جنوب) تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.
مکان‌های مشابه ایستگاه اتوبوس (ترمینال جنوب)


آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط qadirzade (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ دوشنبه 13 آذر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس (ترمینال جنوب) اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: دوشنبه 13 آذر ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس (ترمینال جنوب) در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس (ترمینال جنوب) ندارد.
location استان تهران، تهران، بزرگراه بعثت
ثبت نظر و تصویر
neshan logo