info
عکس ایستگاه اتوبوس گلستان
category

ایستگاه اتوبوس گلستان (محله جواد الائمه، یزد)

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس گلستان

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

ایستگاه اتوبوس گلستان (ایستگاه اتوبوس) در محله جواد الائمه یزد و خیابان بوستان واقع شده است. این ایستگاه یکی از شانزده ایستگاه اتوبوس در محله جواد الائمه یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی سیتی سنتر و همچنین بوستان ولایت، رستوران شهید بهشتی، مجتمع مسکونی فروردین، سوپر مارکت جیحون و ایستگاه اتوبوس آزادگان قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس گلستان یزد

ایستگاه اتوبوس گلستان یزد یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر یزد است که در محله جواد الائمه قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار شهیدان اشرف، بوستان می‌باشد. ایستگاه اتوبوس گلستان یزد محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف یزد می‌برند. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس گلستان یزد مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس گلستان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس گلستان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس گلستان ندارد.
location استان یزد، یزد، بلوار شهیدان اشرف، بوستان
ثبت نظر و تصویر
neshan logo