info
عکس نان آوران
category

نان آوران محله دهم فروردین، تهران

سوپرمارکت و هایپرمارکت
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی نان آوران

نان آوران (سوپرمارکت و هایپرمارکت) در محله دهم فروردین تهران و خیابان کنارگذر پیروزی واقع شده است. این فروشگاه یکی از بیست و نه سوپرمارکت و هایپرمارکت در محله دهم فروردین تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان فجر، خانه و موزه استاد معین و استاد امیر جاهد و پاساژ آریا و همچنین فروشگاه کالا آرسی، پمپ بنزین اختصاصی 123، اپتیک آسمان، آزمایشگاه پاتوبیولوژی آلبرت و نان و شیرینی زیتون قرار گرفته است.
سایر فروشگاه‌های مواد غذایی که در محدوده نان آوران واقع شده‌اند:

 • سوپر مارکت مائده
  نبرد شمالی، نجار محمودی، بین عسگری و بیک حسنی
 • هایمارت - فروشگاه منصف
  بزرگراه امام علی، کرمان شرقی، بین عباسی و شمس
 • سوپرمارکت جلالی
  امام علی، انوری، جلالی
 • سوپر مارکت فراهانی
  پیروزی، قره یاضی، رضایی تاجری، انصاری قزوینی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط megahamed22 (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی نان آوران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد نان آوران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه نان آوران ندارد.
  neshan logo