info
عکس شرکت راهبر سرمایه آسیا(رسا)
category

شرکت راهبر سرمایه آسیا(رسا) محله مهران، تهران

درباره‌ی شرکت راهبر سرمایه آسیا(رسا)

شرکت راهبر سرمایه آسیا(رسا) (شرکت خصوصی) در محله مهران تهران و خیابان رودخانه واقع شده است. این شرکت یکی از سی و نه شرکت خصوصی در محله مهران تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان رسالت و زغال و همچنین برگر هاکوپیان، سونوگرافی دکتر صدری، کباب سرای آیدا، دفتر اسناد رسمی و خدمات الکترونیک قضایی تلخابلو - کد 93301021 و اخبار رسمی قرار گرفته است.
سایر شرکت‌های که در محدوده شرکت راهبر سرمایه آسیا(رسا) واقع شده‌اند:

 • شرکت فولاد کبیر (سهامی خاص)
  سهروردی شمالی، نرسیده به قندی
 • گروه معماری لامزیا
  سهروردی شمالی
 • شرکت نرم افزاری پروشا
  بزرگراه شهید همت، علایی
 • شرکت مبنا
  شریعتی، دشتستان سوم
 • شرکت گیتی سلامت آریا
  بزرگراه شهید همت، شهید گل نبی، بین همایون و قهرمان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کلباسی (شهریار سطح ۳ نشان) در تاریخ چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی شرکت راهبر سرمایه آسیا(رسا) اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد شرکت راهبر سرمایه آسیا(رسا) در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه شرکت راهبر سرمایه آسیا(رسا) ندارد.
  neshan logo