info
عکس فروشگاه رفاه شعبه جهانشر
category

فروشگاه رفاه شعبه جهانشر (محله حاجی آباد، کرج)

فروشگاه زنجیره‌ای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی فروشگاه رفاه شعبه جهانشر

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

فروشگاه رفاه شعبه جهانشر (فروشگاه زنجیره‌ای) در محله حاجی آباد کرج و بلوار مولانا واقع شده است. این فروشگاه یکی از دو فروشگاه زنجیره‌ای در محله حاجی آباد کرج می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی ویچنزا و همچنین آتلیه کودک و عروس مهرداد میرزایی، کلینیک فوق تخصصی چشم نوردیدگان، گرنزی استیک، خانه عسل و محصولات سالم مهوین و باغچه سرای کافه کلاسیک قرار گرفته است.

درباره فروشگاه رفاه شعبه جهانشر کرج

فروشگاه رفاه شعبه جهانشر کرج در شهر کرج، محله حاجی آباد و قرار دارد. فروشگاه رفاه شعبه جهانشر کرج یکی از فروشگاه‌های پرطرفدار محله حاجی آباد است. فروشگاه‌های دیگری که در این محدوده قرار دارند، هایپر مارکت البرز، افق کوروش و فروشگاه زنجیره ای شیرین عسل هستند.

چطور به فروشگاه رفاه شعبه جهانشر کرج برویم؟

مسیریاب نشان، شما را از بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه رفاه شعبه جهانشر کرج مطلع می‌کند. اگر قصد دارید از حمل‌ونقل همگانی برای رسیدن به این مکان استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس مهستان قرار دارد. شما می‌توانید برای مسیریابی پیاده و پیدا کردن مسیر دقیق اتوبوس یا مترو از اپلیکیشن نشان کمک بگیرید و از نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان باخبر شوید.

اگر به فروشگاه رفاه شعبه جهانشر کرج مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. عکس‌هایی از این فروشگاه را در ادامه می‌توانید ببینید. اگر تصویری مربوط به فروشگاه رفاه شعبه جهانشر کرج دارید، با ما به اشتراک بگذارید.

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط علیرضا (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ یکشنبه 31 اردیبهشت ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فروشگاه رفاه شعبه جهانشر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: یکشنبه 31 اردیبهشت ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد فروشگاه رفاه شعبه جهانشر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فروشگاه رفاه شعبه جهانشر ندارد.
location استان البرز، کرج، بلوار مولانا، بین سعدی و حاجی آباد
ثبت نظر و تصویر
neshan logo