info
عکس ایستگاه اتوبوس ایلیا
category

ایستگاه اتوبوس ایلیا محله ورزشگاه آزادی، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس ایلیا

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

ایستگاه اتوبوس ایلیا (ایستگاه اتوبوس) در محله ورزشگاه آزادی تهران و خیابان جهاد شمالی واقع شده است. این ایستگاه یکی از پانزده ایستگاه اتوبوس در محله ورزشگاه آزادی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید صدرا و همچنین پارک شهرک صدرا، نان فانتزی صدرا، آرایشگاه هادی فیس آف، زمین چمن مصنوعی طاها و دفتر تیپاکس المپیک قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس ایلیا تهران

ایستگاه اتوبوس ایلیا تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله ورزشگاه آزادی پیدا کنید. آدرس این ایستگاه اتوبوس بزرگراه علامه جعفری، جهاد شمالی می‌باشد. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس ایلیا تهران عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی صدرا تاکسی قرار گرفته است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس ایلیا تهران، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.
مکان‌های مشابه ایستگاه اتوبوس ایلیا


آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 02 خرداد ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس ایلیا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 02 خرداد ماه 1403
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس ایلیا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس ایلیا ندارد.
location استان تهران، تهران، بزرگراه علامه جعفری، جهاد شمالی
ثبت نظر و تصویر
neshan logo