info
عکس مطب دکتر شهرام مهرزاد
category

مطب دکتر شهرام مهرزاد محله گاندی، تهران

مرکز دندان‌پزشکی
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی مطب دکتر شهرام مهرزاد

مطب دکتر شهرام مهرزاد (مرکز دندان‌پزشکی) در محله گاندی تهران و خیابان مرز محله واقع شده است. این مرکز یکی از چهار دندان پزشکی در محله گاندی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان دی، بام تونل رسالت، موزه علوم و فنون جمهوری اسلامی ایران و مرکز خرید گاندی و همچنین هتل بیمارستان گاندی، سونوگرافی و رادیولوژی نیکو، هتل آپارتمان وزرا تهران، مانتو بلوچ و فروشگاه مرکزی دکتر ماخ قرار گرفته است.
سایر مراکز دندان‌پزشی که در محدوده مطب دکتر شهرام مهرزاد واقع شده‌اند:

 • مطب دکتر مسعود صانعی
  ولیعصر، شانزدهم
 • مطب دکتر لیلا آچشمه
  نلسون ماندلا، نوزدهم
 • مطب دکتر سریرا علیزاده
  ولیعصر، بین تختی و ساعی یکم
 • دکتر نیلوفر رحیمی
  گاندی جنوبی، بین هفدهم و چهاردهم
 • دکتر مرتضی عشاق
  بزرگراه کردستان، بهمن بیگی، اسدآبادی، بین چهل و نهم و قاسمی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مطب دکتر شهرام مهرزاد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مطب دکتر شهرام مهرزاد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مطب دکتر شهرام مهرزاد ندارد.
  neshan logo