info
عکس داروخانه دکتر ادیبی
category

داروخانه دکتر ادیبی محله سرافرازان، مشهد

داروخانه
5.0
2 رای

درباره‌ی داروخانه دکتر ادیبی

داروخانه دکتر ادیبی (داروخانه) در محله سرافرازان مشهد و بلوار پایداری واقع شده است. این مکان یکی از دوازده داروخانه در محله سرافرازان مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پنج شنبه بازار و همچنین پمپ گاز CNG مروجی، سالن ورزشی سر افرازان، مسجد موسی بن جعفر (ع)، موچین پرشین و بینایی سنجی احمد قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس داروخانه دکتر ادیبی مشهد

برای رفتن به داروخانه دکتر ادیبی مشهد باید به شهر مشهد، محله سرافرازان بروید. استان خراسان رضوی، مشهد، بلوار سرافرازان، بلوار پایداری آدرس دقیق این داروخانه است.

داروخانه دکتر ادیبی مشهد را می‌توان از داروخانه‌های خوب محله سرافرازان دانست. از درمانگاه‌ها و بیمارستان‌های محدوده این داروخانه می‌توان به کلینیک فوق تخصصی بیمارستان قائم، مرکز تخصصی رادیوتراپی و انکولوژی امام رضا (ع) و درمانگاه شهید شوریده اشاره کرد. از دیگر داروخانه‌های این محدوده می‌توان به داروخانه دکتر محمد صادقی، داروخانه دکتر خوش انگشت و داروخانه دکتر بهنامپور اشاره کرد. این داروخانه شبانه‌روزی نیست.

چطور به داروخانه دکتر ادیبی مشهد برویم؟

خوشبختانه امکان استفاده از حمل‌ونقل همگانی برای رسیدن به این مکان وجود دارد. در نزدیکی داروخانه دکتر ادیبی مشهد، ایستگاه اتوبوس کوثر جنوبی 16 قرار دارد.

اپلیکیشن نشان به شما کمک می‌کند که بهترین مسیر رسیدن به این داروخانه را پیدا کنید. علاوه بر مسیریابی، شما می‌توانید از طریق نشان اطلاعات دیگری هم در مورد این مکان به دست آورید. در جدول زیر شما می‌توانید اطلاعات دیگری چون تصاویر،‌ ساعت کاری و ایستگاه‌های نزدیک داروخانه دکتر ادیبی مشهد را ببینید. اگر به این داروخانه مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان در میان بگذارید.

سایر داروخانه‌های که در محدوده داروخانه دکتر ادیبی واقع شده‌اند:

 • داروخانه دکتر محمد صادقی
  بلوار سرافرازان، سرافرازان 24
 • داروخانه دکتر خوش انگشت
  (1.0)
  بلوار سرافرازان، شهید خسروی، بین شهید خسروی 4 و 6
 • داروخانه دکتر بهنامپور
  (3.0)
  بلوار سرافرازان، بلوار پایداری، بین پایداری 5 و پایداری 7
 • داروخانه دکتر شادمهر
  (3.0)
  بلوار سرافرازان، بلوار پایداری
 • داروخانه دکتر اسکندری
  (3.5)
  بلوار سرافرازان، شهید خسروی، نماز 17 - آرمان، آرمان 24
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۳ نشان) در تاریخ چهارشنبه 11 بهمن ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی داروخانه دکتر ادیبی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 11 بهمن ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد داروخانه دکتر ادیبی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه داروخانه دکتر ادیبی ندارد.
  neshan logo