info
عکس شرکت ویدیا
category

شرکت ویدیا محله مهران، تهران

درباره‌ی شرکت ویدیا

شرکت ویدیا (شرکت خصوصی) در محله مهران تهران و خیابان بهنیا واقع شده است. این شرکت یکی از سی و نه شرکت خصوصی در محله مهران تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان رسالت و زغال و همچنین برگر هاکوپیان، سونوگرافی دکتر صدری، کباب سرای آیدا، دفتر اسناد رسمی و خدمات الکترونیک قضایی تلخابلو - کد 93301021 و شرکت پخش عقاب قرار گرفته است.
سایر شرکت‌های که در محدوده شرکت ویدیا واقع شده‌اند:

 • شرکت نرم افزاری پروشا
  بزرگراه شهید همت، علایی
 • صنایع انرژی بر دوران
  بزرگراه شهید همت، شهید گل نبی، ميدان احمدی روشن
 • شرکت گسترش تجارت و سرمایه ایرانیان (سهامی عام)
  بزرگراه شهید همت، جلفا، ميدان احمدی روشن، گل نبی
 • شرکت آروین فن آور ویرا
  ابن یمین، بین ششم و هشتم
 • شرکت پار سینوحه
  مجتبایی، کبک، پاکروان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی شرکت ویدیا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد شرکت ویدیا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه شرکت ویدیا ندارد.
  neshan logo