info
عکس ایستگاه اتوبوس سرو
category

ایستگاه اتوبوس سرو (محله جواد الائمه، یزد)

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس سرو

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

ایستگاه اتوبوس سرو (ایستگاه اتوبوس) در محله جواد الائمه یزد و بلوار صیاد شیرازی واقع شده است. این ایستگاه یکی از شانزده ایستگاه اتوبوس در محله جواد الائمه یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع مسکونی لاله، ایستگاه اتوبوس مجتمع مسکونی، دبستان دخترانه جوادالائمه، مهد کودک و بوستان بینش قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس سرو یزد

ایستگاه اتوبوس سرو یزد را می‌توانید در شهر یزد، محله جواد الائمه پیدا کنید. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار صیاد شیرازی، بین جواد الائمه و بوستان می‌باشد. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس سرو یزد عبور می‌کنند، به نقاط مختلف یزد بروید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس سرو اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس سرو در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس سرو ندارد.
location استان یزد، یزد، بلوار صیاد شیرازی، بین جواد الائمه و بوستان
ثبت نظر و تصویر
neshan logo