info
عکس ایستگاه اتوبوس هلال احمر امدادگران
category

ایستگاه اتوبوس هلال احمر امدادگران محله قاسم آباد، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس هلال احمر امدادگران

ایستگاه اتوبوس هلال احمر امدادگران (ایستگاه اتوبوس) در محله قاسم آباد یزد و بلوار فردوسی واقع شده است. این ایستگاه یکی از دوازده ایستگاه اتوبوس در محله قاسم آباد یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری الماس و همچنین مرکز مشاوره بلوریان، تعویض روغن امید، جمعیت هلال احمر استان یزد، ظروف یکبار مصرف و لوازم تولد و آتش بازی و آتلیه آرام(استودیو) قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس هلال احمر امدادگران یزد

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر یزد، ایستگاه اتوبوس هلال احمر امدادگران یزد است که در محله قاسم آباد قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار فردوسی، بین زند و میدان امام موسی صدر است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس هلال احمر امدادگران یزد عبور می‌کنند، به نقاط مختلف یزد بروید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس هلال احمر امدادگران یزد و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده هلال احمر امدادگران واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مدرسه علی ابن ابی طالب
  بلوارشهدای گمنام
 • ایستگاه اتوبوس توانبخشی مهرطلبان
  بلوار فردوسی
 • ایستگاه اتوبوس طلوع 14
  بلوار آیت الله خامنه ای، ابوترابی، طلوع، بین بن بست طلوع 12 و 14
 • ایستگاه اتوبوس بانک ملی
  بلوار آیت الله خامنه ای، خامنه ای 32
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 15 آذر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس هلال احمر امدادگران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 15 آذر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس هلال احمر امدادگران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس هلال احمر امدادگران ندارد.
  neshan logo