info
عکس داروخانه رضوی
category

داروخانه رضوی اصفهان

درباره‌ی داروخانه رضوی

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

داروخانه رضوی (داروخانه) در اصفهان و خیابان رکن الدوله شرقی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع مسکونی و تجاری کوثر و همچنین کالای ساختمانی حشمت پور، رستوران غدیر ۳، نمایشگاه و فروشگاه پارس خزر، شیشه بری متین و دبستان فرهنگیان 2 قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس داروخانه رضوی اصفهان

داروخانه رضوی اصفهان در شهر اصفهان در قرار دارد. آدرس دقیق این داروخانه، استان اصفهان، اصفهان، رکن الدوله شرقی، بین ساسان و خرم است.

داروخانه رضوی اصفهان یکی از داروخانه‌های خوب شهر اصفهان است که مراجعه کنندگان زیادی دارد. درمانگاه‌ها و بیمارستان‌های مرکز مشاوره پرتو توحید، درمانگاه شبانه روزی مهدیه، کلینیک دوستاران کودک توحید - شبانه روزی و درمانگاه حضرت ابوالفضل مراکز درمانی هستند که در محدوده این داروخانه قرار گرفته‌اند. داروخانه‌های دیگری چون داروخانه دکتر عبدالهی، هشت بهشت شرقی و داروخانه دکتر ورشوساز هم در این محدوده قرار دارند. به یاد داشته باشید که این داروخانه شبانه‌روزی نیست.

چطور به داروخانه رضوی اصفهان برویم؟

برای رفتن به این داروخانه می‌توانید از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید و در کاهش ترافیک و آلودگی هوا نقش مؤثری داشته باشید. در نزدیکی داروخانه رضوی اصفهان، ایستگاه اتوبوس سلمان فارسی قرار دارد.

اگر می‌خواهید بهترین مسیر رسیدن به این داروخانه را پیدا کنید، از اپلیکیشن نشان کمک بگیرید. نشان اطلاعات خوب و کاملی در اختیار شما قرار می‌دهد. ما در ادامه اطلاعات دیگری چون تصاویر،‌ ساعت کاری و ایستگاه‌های نزدیک داروخانه رضوی اصفهان را با شما به اشتراک گذاشته ایم. اگر به این داروخانه مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان در میان بگذارید.

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کیان (شهریار سطح ۱۲ نشان) در تاریخ پنجشنبه 31 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی داروخانه رضوی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 31 فروردین ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد داروخانه رضوی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه داروخانه رضوی ندارد.
location استان اصفهان، اصفهان، رکن الدوله شرقی، بین ساسان و خرم
ثبت نظر و تصویر
neshan logo