info
عکس شهرک مسعودیه
category

شهرک مسعودیه محله مسعودیه، تهران

درباره‌ی شهرک مسعودیه

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

شهرک مسعودیه (شهرک مسکونی) در محله مسعودیه تهران و خیابان هشت متری طالقانی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بیمارستان بیماری های خاص شرق و همچنین اسکای تهویه، مسجد الزهرا، مطب دکتر حبیب الله منصوری(عمومی - اطفال - پوست و زیبایی)، باطری سازی عمو حسن و خودپرداز بانک پاسارگاد قرار گرفته است.مکان‌های مشابه شهرک مسعودیه


آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط فازی (شهریار سطح ۱۲ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی شهرک مسعودیه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد شهرک مسعودیه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه شهرک مسعودیه ندارد.
location استان تهران، تهران، کلهر، هشت متری طالقانی
ثبت نظر و تصویر
neshan logo