info
عکس قنادی خاتون
category

قنادی خاتون محله جواد الائمه، یزد

درباره‌ی قنادی خاتون

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

قنادی خاتون (شیرینی‌سرا) در محله جواد الائمه یزد و خیابان خرد واقع شده است. و به‌صورت شبانه‌روزی به مراجعه‌کنندگان خدمات ارائه می‌دهد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خانه بازی گیلدا و ساختمان تجاری نگین و همچنین موسسه آموزش عالی امام جواد، دبیرستان پسرانه جوادالائمه، مسجد جوادالائمه، کانون زبان ایران واحد صفائیه و سالن ورزشی شهید ساعتیان قرار گرفته است.
آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط pi_roooooz (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی قنادی خاتون اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد قنادی خاتون در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه قنادی خاتون ندارد.
location استان یزد، یزد، بلوار شهیدان اشرف، جواد الائمه، خرد
ثبت نظر و تصویر
neshan logo