عکس ایستگاه اتوبوس پایانه میامی
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس پایانه میامی (محله ثامن، مشهد)

ایستگاه اتوبوس
استان خراسان رضوی مشهد استان خراسان رضوی، مشهد، بلوار مفتح شرقی، نرسیده به شهید آرمون

موقعیت ایستگاه اتوبوس پایانه میامی در محله ثامن مشهد را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس پایانه میامی (ایستگاه اتوبوس) در محله ثامن مشهد و بلوار مفتح شرقی واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و نه ایستگاه اتوبوس در محله ثامن مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی آموزشگاه رانندگی ثامن، شیرینی گل محمدی، ساندویچ حسین بخشی، کافی نت فرانت و تعویض روغن واتولاستیک شاندیزی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پایانه میامی

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر مشهد، ایستگاه اتوبوس پایانه میامی است که در محله ثامن بلوار مفتح شرقی قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار مفتح شرقی، نرسیده به شهید آرمون است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس پایانه میامی عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف مشهد دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس شبانه روزی توربین قرار دارد.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان خراسان رضوی، مشهد، بلوار مفتح شرقی، نرسیده به شهید آرمون


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پایانه میامی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس انتهای ستایش
  بزرگراه بابانظر، ستایش
 • ایستگاه اتوبوس ستایش 17
  ستایش
 • ایستگاه اتوبوس مهر آباد 3
  بزرگراه بابانظر، مهرآباد
 • ایستگاه اتوبوس مهر آباد 24
  بزرگراه بابانظر، مهرآباد، بین مهرآباد 24 و 26
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پایانه میامی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پایانه میامی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پایانه میامی ندارد.
  neshan logo