info
عکس ایستگاه اتوبوس ساختمان پزشکان
category

ایستگاه اتوبوس ساختمان پزشکان محله آزمایشگاه مرکزی، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس ساختمان پزشکان

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

ایستگاه اتوبوس ساختمان پزشکان (ایستگاه اتوبوس) در محله آزمایشگاه مرکزی یزد و خیابان طالقانی واقع شده است. این ایستگاه یکی از دو ایستگاه اتوبوس در محله آزمایشگاه مرکزی یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی ستاره، بیمارستان شهید رهنمون (فرخی) و مجتمع تجاری ستاره یزد و همچنین قند و نبات افضلی (سوغات یزد)، کتاب واحه، مطب طب سنتی دکتر عسکر فراشاه، دکتر مژگان کریمی زارچی جراح و متخصص زنان و زایمان و سونوگرافی دکتر پیمان واردی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس ساختمان پزشکان یزد

ایستگاه اتوبوس ساختمان پزشکان یزد یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر یزد است که در محله خرمشاه قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس طالقانی، بین شهید هدایتی و قدس می‌باشد. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس ساختمان پزشکان یزد عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از یزد دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس ساختمان پزشکان یزد مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.
مکان‌های مشابه ایستگاه اتوبوس ساختمان پزشکان


آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 13 آذر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس ساختمان پزشکان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: دوشنبه 13 آذر ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس ساختمان پزشکان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس ساختمان پزشکان ندارد.
location استان یزد، یزد، طالقانی، بین شهید هدایتی و قدس
ثبت نظر و تصویر
neshan logo