info
عکس ایستگاه اتوبوس مدرسه فدک
category

ایستگاه اتوبوس مدرسه فدک محله فدک، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مدرسه فدک

ایستگاه اتوبوس مدرسه فدک (ایستگاه اتوبوس) در محله فدک تهران و خیابان مدنی واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و دو ایستگاه اتوبوس در محله فدک تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی دستگاه کپی و همچنین مجموعه ورزشی شهدای نارمک، مجتمع اداری تجاری پالمیرا، طباخی ترنج، استخر مجموعه ورزشی شهدای نارمک تهران و ایستگاه مترو فدک قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو فدک، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مدرسه فدک تهران

ایستگاه اتوبوس مدرسه فدک تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله فدک پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در مدنی، بین صد و بیستم و عباسی واقع شده است. ایستگاه اتوبوس مدرسه فدک تهران محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی ایستگاه مترو فدک قرار دارد. از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس کوجه به کوچه قرار دارد.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس مدرسه فدک تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مدرسه فدک واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شانزده متری
  گلشن دوست، جانبازان غربی، بین برادران اثنی عشری و همایی
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه توحید
  مدنی، جانبازان غربی، بین گلستان و نود و یکم
 • ایستگاه اتوبوس هلال احمر
  مدنی، جانبازان غربی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مدرسه فدک اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مدرسه فدک در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مدرسه فدک ندارد.
  neshan logo