عکس ایستگاه اتوبوس بیمارستان مادر
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس بیمارستان مادر (محله آبشاهی، یزد)

ایستگاه اتوبوس
استان یزد یزد استان یزد، یزد، بلوار امام جعفر صادق، بین سوم و 5

موقعیت ایستگاه اتوبوس بیمارستان مادر در محله آبشاهی یزد را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس بیمارستان مادر (ایستگاه اتوبوس) در محله آبشاهی یزد و بلوار امام جعفر صادق واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و هشت ایستگاه اتوبوس در محله آبشاهی یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان تخصصی مادر و یزد سرام و همچنین پلیس - 10، درمانگاه تخصصی بیمارستان مادر، داروخانه شبانه روزی دکتر امامزاده یزدی، نانوایی بربری اصلی و هایپر سامان قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بیمارستان مادر

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر یزد، ایستگاه اتوبوس بیمارستان مادر است که در محله آبشاهی بلوار امام جعفر صادق قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار امام جعفر صادق، بین سوم و 5 می‌باشد. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس بیمارستان مادر عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از یزد دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس بیمارستان مادر و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان یزد، یزد، بلوار امام جعفر صادق، بین سوم و 5


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بیمارستان مادر واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مخابرات
  بهشتی، بین توحید و میدان امام حسین
 • ایستگاه اتوبوس ساختمان پزشکان
  طالقانی، بین شهید محمود دایی و سیزدهم
 • ایستگاه اتوبوس کوچه اکبرآباد
  منتظر قائم، بین میلاد و محراب
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 22 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بیمارستان مادر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 22 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بیمارستان مادر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بیمارستان مادر ندارد.
  neshan logo