info
عکس مسجد صاحب الزمان
category

مسجد صاحب الزمان محله شمشیری، تهران

درباره‌ی مسجد صاحب الزمان

مسجد صاحب الزمان (مسجد) در محله شمشیری تهران و خیابان عبادی واقع شده است. این مکان یکی از سه مسجد در محله شمشیری تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی سرای محله شمشیری، فروشگاه افق کوروش، نانوایی لواش پدر، گالری شال و روسری رز آبی و مسجد جامع صاحب الزمان (عج) قرار گرفته است.
سایر مسجدهای که در محدوده مسجد صاحب الزمان واقع شده‌اند:

 • حسینیه شیروانیها
  چهل و پنج متری زرند، چهارده معصوم، نظامی
 • مسجد موسی بن جعفر
  بزرگراه آیت الله سعیدی، سلیمی
 • بیت الحسین
  بزرگراه آیت الله سعیدی، فلاح، بین عسگری و گنجی
 • مسجد
  شمشیری، حاجی، اقبالی، مسجد
 • مسجد قمر بنی هاشم
  (5.0)
  چهل و پنج متری زرند، چهارده معصوم، بامی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مسجد صاحب الزمان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مسجد صاحب الزمان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مسجد صاحب الزمان ندارد.
  neshan logo