info
عکس سوپر مارکت چهار فصل
category

سوپر مارکت چهار فصل محله صد دستگاه، تهران

سوپرمارکت و هایپرمارکت
5.0
3 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی سوپر مارکت چهار فصل

سوپر مارکت چهار فصل (سوپرمارکت و هایپرمارکت) در محله صد دستگاه تهران و خیابان کنارگذر پیروزی واقع شده است. و به‌صورت شبانه‌روزی به مراجعه‌کنندگان خدمات ارائه می‌دهد این فروشگاه یکی از دوازده سوپرمارکت و هایپرمارکت در محله صد دستگاه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند مجموعه فودکورت و شهربازی پانوراما و مجتمع تجاری کساء و همچنین سینما پیروزی، نیکوتن پوش، داروخانه نوید، مجتمع پانوراما و موبایل نیما قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این فروشگاه به ایستگاه مترو نبرد، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر فروشگاه‌های مواد غذایی که در محدوده سوپر مارکت چهار فصل واقع شده‌اند:

 • سوپر مارکت رضایی
  پیروزی، مقداد، بین سعیدی زاده و ورکیانی
 • سوپرمارکت گلستان
  پیروزی، چهارم نیروی هوایی، پرویز کیهان نژاد
 • فروشگاه بزرگ ولیعصر
  بلوار ابوذر، عبدالله ملا، مقداد
 • هایمارت - فروشگاه مصلح آرانی
  نبرد شمالی، فرشباف، بابایی، بین ثانی و احتشامی فر
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط جاوید (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سوپر مارکت چهار فصل اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد سوپر مارکت چهار فصل در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سوپر مارکت چهار فصل ندارد.
  neshan logo