info
عکس ایستگاه اتوبوس مجتمع مسکونی باران
category

ایستگاه اتوبوس مجتمع مسکونی باران محله صدا و سیما، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مجتمع مسکونی باران

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

ایستگاه اتوبوس مجتمع مسکونی باران (ایستگاه اتوبوس) در محله صدا و سیما یزد و بلوار شهید حاج محمدعلی سامعی، شهید زرگر واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و یک ایستگاه اتوبوس در محله صدا و سیما یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع مسکونی آران، ایستگاه اتوبوس مجتمع مسکونی جام جم و سوپر آران قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مجتمع مسکونی باران یزد

آدرس ایستگاه اتوبوس مجتمع مسکونی باران یزد، شهر یزد، محله صدا و سیما است. این ایستگاه اتوبوس در بلوار شهید حاج محمدعلی سامعی، شهید زرگر واقع شده است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس مجتمع مسکونی باران یزد عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از یزد دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس ارابه واقع شده است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 13 آذر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مجتمع مسکونی باران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: دوشنبه 13 آذر ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مجتمع مسکونی باران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مجتمع مسکونی باران ندارد.
location استان یزد، یزد، بلوار شهید حاج محمدعلی سامعی، شهید زرگر
ثبت نظر و تصویر
neshan logo