info
عکس پوشاک خادم
category

پوشاک خادم محله صادقیه، تهران

درباره‌ی پوشاک خادم

پوشاک خادم (فروشگاه لباس) در محله صادقیه تهران و خیابان شهدای صادقیه واقع شده است. این فروشگاه یکی از شصت و سه فروشگاه لباس در محله صادقیه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند Taha Translation Office و برج گلدیس و همچنین مسجد امام صادق (ع)، صرافی یاران، فست فود پاییز، قو طلایی و شهرکتاب گلدیس قرار گرفته است.

درباره فروشگاه پوشاک خادم تهران

فروشگاه پوشاک خادم تهران در شهر تهران، محله صادقیه، واقع شده است. برای به دست آوردن هرگونه اطلاعات در مورد این فروشگاه می‌توانید با شماره تلفن آن (02144264219) تماس بگیرید. فروشگاه پوشاک خادم تهران یکی از فروشگاه‌های خوب محله صادقیه به حساب می‌آید. فروشگاه‌های دیگری که در این محدوده قرار دارند، فروشگاه پوشاک خانواده آریا، جین ایران و فروشگاه لباس Next هستند.

چطور به فروشگاه پوشاک خادم تهران برویم؟

شما با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه پوشاک خادم تهران را انتخاب کنید. اگر قصد دارید برای کمک به کاهش آلودگی هوا از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید، خوب است بدانید که این مکان در نزدیکی ایستگاه اتوبوس پست گاز قرار دارد. در نزدیکی فروشگاه پوشاک خادم تهران ایستگاه مترو طرشت نیز می‌باشد. اپلیکیشن نشان در مسیریابی پیاده و پیدا کردن مسیر دقیق اتوبوس یا مترو به شما کمک می‌کند و نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان را با شما به اشتراک می‌گذارد.

اگر شما هم سری به فروشگاه پوشاک خادم تهران زدید، حتماً نظرتان را در قسمت کامنت ثبت کنید. از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" تصاویر مربوط به فروشگاه پوشاک خادم تهران را با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های لباس که در محدوده پوشاک خادم واقع شده‌اند:

 • فروشگاه پوشاک خانواده آریا
  فردوس شرقی، بعد از ولیعصر
 • جین ایران
  بلوار آیت الله کاشانی، بین سازمان آب و بوستان یکم
 • فروشگاه لباس Next
  بلوار آیت الله کاشانی، بوستان یکم، شهید سید علی اصغر معیری، بین گلستان دوم و گلستان یکم
 • جین ایران
  بلوار آیت الله کاشانی، سازمان آب
 • فروشگاه جزیره
  بلوار آیت الله کاشانی، اعتمادیان
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط وحید (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پوشاک خادم اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد پوشاک خادم در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پوشاک خادم ندارد.
  neshan logo