عکس ایستگاه اتوبوس دبیرستان علوم اسلامی
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس دبیرستان علوم اسلامی (محله ایران، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، مجاهدین اسلام، 17 شهریور

موقعیت ایستگاه اتوبوس دبیرستان علوم اسلامی در محله ایران تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس دبیرستان علوم اسلامی (ایستگاه اتوبوس) در محله ایران تهران و خیابان 17 شهریور واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و هشت ایستگاه اتوبوس در محله ایران تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ شهدا و همچنین سینما شکوفه، چلوکبابی جوان، تصویربرداری پزشکی نگار آزما، پمپ بنزین شهدا و دفتر آیت الله العظمی مکارم شیرازی قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو ميدان شهدا، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس دبیرستان علوم اسلامی

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس دبیرستان علوم اسلامی است که در محله ایران خیابان 17 شهریور قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در مجاهدین اسلام، 17 شهریور قرار گرفته است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس دبیرستان علوم اسلامی عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تهران بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی ایستگاه مترو ميدان شهدا قرار دارد. از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سلام قرار دارد.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، مجاهدین اسلام، 17 شهریور


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده دبیرستان علوم اسلامی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس درودیان
  بزرگراه امام علی، شهید درودیان، بین بلوری و برهمن
 • ایستگاه اتوبوس آقاجانلو
  مجاهدین اسلام، آجانلو، بین پور زرگری و پذیرا
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه صالحه
  مجاهدین اسلام، آجانلو، بین میرهادی و میر اسماعیلی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس دبیرستان علوم اسلامی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس دبیرستان علوم اسلامی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس دبیرستان علوم اسلامی ندارد.
  neshan logo