عکس پایگاه مرکز بهداشت شهر زیبا
category

پایگاه مرکز بهداشت شهر زیبا (محله شهر زیبا، تهران)

مرکز واکسیناسیون
استان تهران تهران استان تهران، تهران، همت، آشوری، بلوک یازدهم

موقعیت پایگاه مرکز بهداشت شهر زیبا در محله شهر زیبا تهران را به همراه آدرس تلفن و نظرات کاربران در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در تهران را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

پایگاه مرکز بهداشت شهر زیبا (مرکز واکسیناسیون) در محله شهر زیبا تهران و خیابان بلوک یازدهم واقع شده است و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی رستوران زیبا، دبیرستان هوشمند نمونه دولتی دخترانه عفاف، قهوه خانه الغدیر، نانوایی سنگکی الغدیر و کافه شهر زیبا قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مرکز یکی از مراکز واکسیناسیون خوب این منطقه می‌باشد.


تصاویر پایگاه مرکز بهداشت شهر زیبا


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، همت، آشوری، بلوک یازدهم

تلفن تماس: 02144311888

وب‌سایت رسمی: salamat.gov.ir


آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط علیرضا (شهریار سطح ۱۱ نشان) در تاریخ سه شنبه 17 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پایگاه مرکز بهداشت شهر زیبا تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

مرکزواکسن مرکزواکسیناسیون مراکزواکسن مراکزواکسیناسیون

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 17 آبان ماه 1401

نظرات کاربران در مورد پایگاه مرکز بهداشت شهر زیبا

  • avatar
    کاربر نشان (شهریار سطح ۶) پنجشنبه 21 بهمن ماه 1400

    دوز سوم نمی زنن

کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد پایگاه مرکز بهداشت شهر زیبا تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پایگاه مرکز بهداشت شهر زیبا تهران ندارد.