info
عکس ایستگاه مترو شهرزیبا خط 6
category

ایستگاه مترو شهرزیبا خط 6 محله شهر زیبا، تهران

درباره‌ی ایستگاه مترو شهرزیبا خط 6

این مکان با مکان دیگری ادغام شده است.

ایستگاه مترو شهرزیبا خط 6 (ایستگاه مترو) در محله شهر زیبا تهران و بلوار عاشوری واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی موزه آشور ارومیه و همچنین دفتر پست شهرزیبا، ایستگاه مترو شهر زیبا، فست فود بیگ بنگ، اداره کل مخابرات منطقه 4 و نانوایی تافتون قرار گرفته است.
آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۲ نشان) در تاریخ چهارشنبه 02 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه مترو شهرزیبا خط 6 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 02 اسفند ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه مترو شهرزیبا خط 6 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه مترو شهرزیبا خط 6 ندارد.
location استان تهران، تهران، بزرگراه باکری، بلوار عاشوری
ثبت نظر و تصویر
neshan logo