info
عکس سوپر سبلان
category

سوپر سبلان محله ارگ - پامنار، تهران

سوپرمارکت و هایپرمارکت
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی سوپر سبلان

سوپر سبلان (سوپرمارکت و هایپرمارکت) در محله ارگ - پامنار تهران و خیابان سعدی جنوبی واقع شده است. این فروشگاه یکی از هشت سوپرمارکت و هایپرمارکت در محله ارگ - پامنار تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند ساختمان بلدیه، شمس العماره و پاساژ کاشانی و همچنین هتل زیبا، پارکینگ ناصرخسرو، مسافرخانه همت، مدرسه تاریخی دارالفنون و رستوران امیرکبیر قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این فروشگاه به ایستگاه مترو امام خمینی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر فروشگاه‌های مواد غذایی که در محدوده سوپر سبلان واقع شده‌اند:

 • پالت مارکت
  15 خرداد، بادامچی
 • دکه اجاقی
  جمهوری اسلامی، بین نقاش باشی و سپهسالار
 • سوپر مارکت آقا اسد
  فردوسی، بانک
 • سوپرمارکت مشهدی
  15 خرداد، بادامچی
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط HELLENA (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سوپر سبلان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد سوپر سبلان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سوپر سبلان ندارد.
  location استان تهران، تهران، سعدی جنوبی، بین پست و ناظم الاطبا
  clock - مشاهده ساعات کاری

  ساعت کاری سوپر سبلان

  شنبه 08:00 تا 23:00
  یک‌شنبه 08:00 تا 23:00
  دوشنبه 08:00 تا 23:00
  سه‌شنبه 08:00 تا 23:00
  چهارشنبه 08:00 تا 23:00
  پنج‌شنبه 08:00 تا 23:00
  جمعه 08:00 تا 23:00
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo