info
عکس بازار یمن دوزان
category

بازار یمن دوزان محله بازار، تبریز

بازار و مرکز خرید
5.0
2 رای

درباره‌ی بازار یمن دوزان

بازار یمن دوزان (بازار و مرکز خرید) در محله بازار تبریز و خیابان میرزا صراف تبریزی واقع شده است. این مجتمع یکی از 102 بازار و مرکز خرید در محله بازار تبریز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند موزه قرآن وکتابت و بازار بزرگ تبریز و همچنین چلوکبابی حاج علی، مسجد صاحب الامر (عج)، رستوران شازده، موزه مشاغل و بازار تبریز و بازرگانی لوازم خانگی رسولی قرار گرفته است.
سایر مراکز خرید که در محدوده بازار یمن دوزان واقع شده‌اند:

 • مجتمع میارمیار
  فردوسی، مستنبط غروی
 • چهار فصل
  فلسطین، گلچین شرقی، بین یراقی و چرتاب
 • مرکز خرید ملت
  شریعتی شمالی، شهید محققی غربی
 • بازارچه 110
  شریعتی شمالی، بین آرامیان و محققی
 • بازار رضوی
  ارتش شمالی، بین کره نی خانا و سمساری
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط علی (شهریار سطح ۱۱ نشان) در تاریخ دوشنبه 20 فروردین ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی بازار یمن دوزان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 20 فروردین ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد بازار یمن دوزان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه بازار یمن دوزان ندارد.
  neshan logo