info
عکس ملچ مولوچ گلسار
category

ملچ مولوچ گلسار محله گلسار، رشت

سوپرمارکت و هایپرمارکت
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ملچ مولوچ گلسار

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

ملچ مولوچ گلسار (سوپرمارکت و هایپرمارکت) در محله گلسار رشت و بلوار سمیه واقع شده است. این فروشگاه یکی از بیست و هفت سوپرمارکت و هایپرمارکت در محله گلسار رشت می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان گلسار و مرکز خرید گلسار و همچنین گرانیوم(شمعدونی سابق)، شیرینی ماهان، پت شاپ سلوکی، کافه آرتیست و کیف و کفش چرم بوفالو سفید شعبه رشت قرار گرفته است.
آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط jalali (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ پنجشنبه 02 فروردین ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ملچ مولوچ گلسار اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 02 فروردین ماه 1403
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ملچ مولوچ گلسار در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ملچ مولوچ گلسار ندارد.
location استان گیلان، رشت، بلوار سمیه، بین 140 و بلوار دیلمان
ثبت نظر و تصویر
neshan logo