عکس ایستگاه مترو بعثت مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه مترو بعثت (محله کیانشهر شمالی، تهران)

ایستگاه مترو
4.0
2 رای
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بزرگراه بعثت

موقعیت ایستگاه مترو بعثت در محله کیانشهر شمالی تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.


ایستگاه مترو بعثت (ایستگاه مترو) در محله کیانشهر شمالی تهران و بزرگراه بعثت واقع شده است و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز فروش ماهی، میگو و آبزیان بعثت و همچنین استخر بعثت، فانتا کروم پدیده، ماهی فروشی علیرضا و مجید عابدی، ورودی مترو ایستگاه بعثت و ایستگاه اتوبوس ورزشگاه بانوان قرار گرفته است.


تصاویر ایستگاه مترو بعثت


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بزرگراه بعثت


سایر ایستگاه‌های مترو که در محدوده بعثت واقع شده‌اند:

 • ایستگاه مترو شهید رضایی
  (4.4)
  بزرگراه بعثت، 17 شهریور
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 04 بهمن ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه مترو بعثت تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  ایستگاه مترو متروی قطار شهری

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 04 بهمن ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه مترو بعثت تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه مترو بعثت تهران ندارد.
  neshan logo