info
عکس ایستگاه اتوبوس مدرسه راهنمایی شهید آوینی
category

ایستگاه اتوبوس مدرسه راهنمایی شهید آوینی محله بهمنیار، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مدرسه راهنمایی شهید آوینی

ایستگاه اتوبوس مدرسه راهنمایی شهید آوینی (ایستگاه اتوبوس) در محله بهمنیار تهران و بزرگراه شهید تندگویان واقع شده است. این ایستگاه یکی از دو ایستگاه اتوبوس در محله بهمنیار تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی نمایشگاه موقت بهاره بوستان ولایت و همچنین مدیریت آموزش و پرورش منطقه 19 شهر تهران، میدان بهمنیار، بانک ملی ایران (شعبه آموزش و پرورش منطقه 19، فست فود دوبال و بستنی و آبمیوه مزه قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مدرسه راهنمایی شهید آوینی تهران

ایستگاه اتوبوس مدرسه راهنمایی شهید آوینی تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله بهمنیار پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه شهید تندگویان قرار گرفته است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس مدرسه راهنمایی شهید آوینی تهران عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

همچنین شما می‌توانید تاکسی سرویس نوروزی کد ۱۹۳ را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس مدرسه راهنمایی شهید آوینی تهران و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مدرسه راهنمایی شهید آوینی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مدرسه
  بزرگراه یارجانی
 • ایستگاه اتوبوس جنگل
  بزرگراه بعثت، وفایی، خدا رحم شرفی، نیکنام، بین فاطمی و بهزادپور
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مدرسه راهنمایی شهید آوینی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مدرسه راهنمایی شهید آوینی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مدرسه راهنمایی شهید آوینی ندارد.
  neshan logo