info
عکس دکتر مهدی حق پناه متخصص مفاصل
category

دکتر مهدی حق پناه متخصص مفاصل محله شهرک گلها، رشت

درباره‌ی دکتر مهدی حق پناه متخصص مفاصل

دکتر مهدی حق پناه متخصص مفاصل (مطب پزشک) در محله شهرک گلها رشت و بلوار سمیه واقع شده است. این مطب یکی از نوزده مطب پزشک در محله شهرک گلها رشت می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان گلسار و مرکز خرید گلسار و همچنین شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه گیلان، گل پامچال، نهنگ آبی، رستوران شاکولی و بانک دیجیتال املاک آینده قرار گرفته است.
سایر پزشکان که در محدوده دکتر مهدی حق پناه متخصص مفاصل واقع شده‌اند:

 • دکتر الهه خبازپیشه-جراحی
  سعدی، نواب صفوی، اقاقیا
 • دکتر حسن رخ شاد-پوست مو
  سعدی، نواب صفوی، بین اقاقیا و میلاد
 • دکتر فروزان سیاوش
  سعدی، نواب صفوی، اقاقیا
 • دکتر کدیور-چشم
  سعدی، نواب صفوی، بین اقاقیا و میلاد
 • دکتر عبدالرضا رحیم زاده-اعصاب
  سعدی، نواب صفوی، بین اقاقیا و میلاد
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط R 141 (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ چهارشنبه 12 اردیبهشت ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی دکتر مهدی حق پناه متخصص مفاصل اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 12 اردیبهشت ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد دکتر مهدی حق پناه متخصص مفاصل در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه دکتر مهدی حق پناه متخصص مفاصل ندارد.
  neshan logo