info
عکس ایستگاه اتوبوس مجتمع فرهنگيان
category

ایستگاه اتوبوس مجتمع فرهنگيان محله راه آهن، اراک

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مجتمع فرهنگيان

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

ایستگاه اتوبوس مجتمع فرهنگيان (ایستگاه اتوبوس) در محله راه آهن اراک و خیابان شهیدان برکوک تباه واقع شده است. این ایستگاه یکی از سه ایستگاه اتوبوس در محله راه آهن اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان امیرکبیر (بیمارستان راه آهن) و ساختمان قائم مقام و همچنین دبیرستان حاج حسین ترابی، مجتمع مسکونی آتی تاو، درب ورودی مجموعه ورزشی، میوه و سبزی فروشی و مجموعه ورزشی شهید محمود آتشیان قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مجتمع فرهنگيان اراک

ایستگاه اتوبوس مجتمع فرهنگيان اراک یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اراک است که در محله شهرک ولیعصر قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در شهیدان برکوک تباه، تقاطع شهید برکوک تباه واقع شده است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس مجتمع فرهنگيان اراک عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف اراک دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین شما می‌توانید آژانس موعود را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس مجتمع فرهنگيان اراک و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار شنبه 18 آذر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مجتمع فرهنگيان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: شنبه 18 آذر ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مجتمع فرهنگيان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مجتمع فرهنگيان ندارد.
location استان مرکزی، اراک، شهیدان برکوک تباه، تقاطع شهید برکوک تباه
ثبت نظر و تصویر
neshan logo