info
عکس پایگاه مرکز بهداشت جلالی
category

پایگاه مرکز بهداشت جلالی محله شکوفه، تهران

مرکز واکسیناسیون
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی پایگاه مرکز بهداشت جلالی

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

پایگاه مرکز بهداشت جلالی (مرکز واکسیناسیون) در محله شکوفه تهران و خیابان اهری واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ یاس شکوفه و همچنین مدرسه علمیه دارالسلام، طباخی دلچسب، مسجد فاطمی، بازار میوه و تره بار شکوفه و اداره کل امور مالیاتی جنوب شرق تهران قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مرکز به ایستگاه مترو امیرکبیر، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط علیرضا (شهریار سطح ۱۱ نشان) در تاریخ دوشنبه 01 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پایگاه مرکز بهداشت جلالی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: دوشنبه 01 آبان ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد پایگاه مرکز بهداشت جلالی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پایگاه مرکز بهداشت جلالی ندارد.
location استان تهران، تهران، پیروزی، شکوفه، اهری، بین دوم و مختاری
clock - مشاهده ساعات کاری

ساعت کاری پایگاه مرکز بهداشت جلالی

شنبه 08:00 تا 12:30
یک‌شنبه 08:00 تا 12:30
دوشنبه 08:00 تا 12:30
سه‌شنبه 08:00 تا 12:30
چهارشنبه 08:00 تا 12:30
پنج‌شنبه 08:00 تا 12:30
جمعه تعطیل است
ثبت نظر و تصویر
neshan logo