info
عکس ایستگاه اتوبوس دبستان صالحین
category

ایستگاه اتوبوس دبستان صالحین محله ایران، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس دبستان صالحین

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

ایستگاه اتوبوس دبستان صالحین (ایستگاه اتوبوس) در محله ایران تهران و خیابان هفده شهریور واقع شده است. این ایستگاه یکی از نه ایستگاه اتوبوس در محله ایران تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی داروخانه شبانه روزی دکتر باشتنی، مجتمع آموزشی سادات موسوی، چلوکبابی جوان، خانه بازی و مشاغل هانی لند و استخر شکوفه قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو امیرکبیر، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس دبستان صالحین تهران

ایستگاه اتوبوس دبستان صالحین تهران در شهر تهران، محله ایران و قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در امیرکبیر، 17 شهریور، بین فیاض بخش و باباشاهی قرار دارد. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس دبستان صالحین تهران عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تهران بروید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

ایستگاه مترو میدان شهدا در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار دارد. تاکسی سلام(شبانه روزی) هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس دبستان صالحین تهران و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 02 خرداد ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس دبستان صالحین اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 02 خرداد ماه 1403
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس دبستان صالحین در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس دبستان صالحین ندارد.
location استان تهران، تهران، امیرکبیر، 17 شهریور، بین فیاض بخش و باباشاهی
ثبت نظر و تصویر
neshan logo