عکس ایستگاه اتوبوس دبستان صالحین
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس دبستان صالحین (محله ایران، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، امیرکبیر، 17 شهریور

موقعیت ایستگاه اتوبوس دبستان صالحین در محله ایران تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس دبستان صالحین (ایستگاه اتوبوس) در محله ایران تهران و خیابان 17 شهریور واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و هشت ایستگاه اتوبوس در محله ایران تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی چلوکبابی جوان، داروخانه شبانه روزی دکتر باشتنی، شهر کتاب شکوفه، مجتمع آموزشی سادات موسوی و مسجد آشتیانیها قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو امیرکبیر، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس دبستان صالحین

ایستگاه اتوبوس دبستان صالحین در شهر تهران، محله ایران و خیابان 17 شهریور قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در امیرکبیر، 17 شهریور قرار دارد. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس دبستان صالحین عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تهران بروید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

ایستگاه مترو ميدان شهدا در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار دارد. تاکسی سلام هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس دبستان صالحین و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، امیرکبیر، 17 شهریور


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده دبستان صالحین واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس جابری
  بزرگراه امام علی، شهید درودیان، زرین خاک
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه هنرستان شهدا
  مجاهدین اسلام، بین حشمتی و ایران
 • ایستگاه اتوبوس آبشار
  ری، بین رزاق منش و بهرون
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس دبستان صالحین اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس دبستان صالحین در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس دبستان صالحین ندارد.
  neshan logo