عکس ایستگاه مترو شوش مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه مترو شوش (محله باغ آذری، تهران)

ایستگاه مترو
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بزرگراه بعثت، رجایی

موقعیت ایستگاه مترو شوش در محله باغ آذری تهران را به همراه آدرس و نظرات کاربران در نقشه نشان ببینید.


ایستگاه مترو شوش (ایستگاه مترو) در محله باغ آذری تهران و بزرگراه بعثت، رجایی واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهار ایستگاه مترو در محله باغ آذری تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پارک مادر، باربری وطن، پخش دخانیات جم، دبیرستان تیزهوشان پسرانه علامه حلی 7 و ورودی مترو ایستگاه شوش قرار گرفته است.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بزرگراه بعثت، رجایی


سایر ایستگاه‌های مترو که در محدوده شوش واقع شده‌اند:

 • ایستگاه مترو ترمينال جنوب
  (4.1)
  عباسی، بین اسفندیاری و مرسلی
 • ایستگاه مترو شوش
  بزرگراه بعثت، رجایی
 • ایستگاه مترو ترمينال جنوب
  عباسی، بین اسفندیاری و مرسلی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 11 بهمن ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه مترو شوش تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  ایستگاه مترو متروی قطار شهری

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 11 بهمن ماه 1401

  نظرات کاربران در مورد ایستگاه مترو شوش

  • avatar
   ایران شگفت انگیز (شهریار سطح ۱۰) سه شنبه 29 آذر ماه 1401

   برای دسترسی به بازار بزرگ لوازم آشپزخانه و لیوان بلور و... و همینطور شرکت های باربری بین شهری، از این ایستگاه می توانید استفاده کنید. البته بعد از پیاده شدن از مترو یا باید حدود بیست دقیقه به سمت شرق پیاده روی کنید یا با اتوبوس و تاکسی حدود 2 ایستگاه به سمت شرق بروید. البته برای پیاده روی مخصوصا اگر با خانواده و بچه باشید زیاد جالب نیست چون در مسیر خود ممکن است با معتادانی روبرو شوید که در پیاده رو مشغول مصرف مواد هستند. برای دسترسی به بازار بورس شیشه و آیینه در انواع معمولی و تزیینی و رنگی و حتی ضدگلوله و البته ابزار مربوط به این صنعت، هم میتوانید از این ایستگاه استفاده کنید و پس از پیاده شدن به سمت خیابان خیام بروید.

  • avatar
   آرش سبزواری (شهریار سطح ۶) دوشنبه 07 آذر ماه 1401

   ایستگاه زیاد خوب نیست چون استاندارد نیست.

  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه مترو شوش تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه مترو شوش تهران ندارد.
  neshan logo