info
عکس موتور سیکلت امیر
category

موتور سیکلت امیر محله صفا، تهران

تعمیرگاه و مرکز خدمات خودرویی
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی موتور سیکلت امیر

موتور سیکلت امیر (تعمیرگاه و مرکز خدمات خودرویی) در محله صفا تهران و خیابان منتظری واقع شده است. این مکان یکی از بیست و هفت تعمیرگاه و خدمات خودرو در محله صفا تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی موزه صنعت برق ایران و همچنین بوستان خیام، فرهنگسرای امید، کافه ویتامین آبتین، رستوران ایرانمهر و هنرستان مالک اشتر قرار گرفته است.
سایر تعمیرگاه‌ها و اتوسرویس‌های که در محدوده موتور سیکلت امیر واقع شده‌اند:

 • باطریسازی علیپور
  مدنی، بین مظفری و شرقی
 • باطریسازی اعتمادی
  بزرگراه امام علی، عزیزی غربی، آیینه
 • تعمیرگاه و اتوسرویس آریا اسپرت
  بزرگراه امام علی، عزیزی غربی، بین اعتمادی و باباخانی
 • موتور سازی
  امام علی، مرتجایی، زاهد گیلانی
 • اتوتکنیک 108
  امام علی، بین صابری و فخر آبادی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط kooshazamir (شهریار سطح ۹ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی موتور سیکلت امیر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد موتور سیکلت امیر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه موتور سیکلت امیر ندارد.
  neshan logo